produkujemy gry html5, mobilne, flash, społecznościowe, rekrutacyjne, edukacyjne, szkoleniowe, reklamowe

gry : html5 : flash : mobile

Kategoria: Bez kategorii

Praca: Handlowiec IT

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych zamówień na usługi produkcji gier internetowych i mobilnych (B2B)
  • Utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie oraz prezentacja oferty
  • Obsługa i wyszukiwanie przetargów dotyczących produkcji gier
  • Współudział przy tworzeniu strategii marketingowej (wspólne opracowywanie metod pozyskiwania klientów)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (wyższe preferowane)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Umiejętność współpracy z osobami o różnorodnych kompetencjach na wszystkich szczeblach w strukturze organizacyjnej
  • Kreatywność oraz umiejętność tworzenia i stosowania nieszablonowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodne porozumiewanie się
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie przy pracy z klientami na rynku B2B
  • Doświadczenie przy sprzedaży usług lub produktów z branży nowych technologii (szczególnie związanych z grami)
  • Wiedza ogólna na temat rozwiązań IT
  • Wiedza z zakresu techniki sprzedaży i negocjacji

Oferujemy:

  • Stałą pracę w biurze w centrum Bytomia
  • Wynagrodzenie stałe plus premia za osiągane rezultaty
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Płaski poziom strukturalny i szybką decyzyjność
  • Duży wpływ na działalność firmy
  • Wsparcie działu technicznego przy przygotowywaniu ofert
  • Możliwość współpracy przy projektach dla wielu znanych marek (np. HP, NC+, Polpharma, Lenovo)

Prosimy przysyłać swoje CV i ewentualne portfolio na adres praca(zwierzątko, które lubi banany)katila.com.pl z tytułem Praca:  Handlowiec IT.

Prosimy o zawarcie poniższego tekstu w treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Wyraź swoją opinię